−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
178
ŚNIADECKIEGO SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04
172
METALOWA 07 - FABRYKA
407
METALOWA - CD
153
METALOWA 08 - FABRYKA
284
METALOWA 10 - STALOWA
155
METALOWA 12
161
METALOWA 14 - MOST KAMIENNY
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA - GŁÓWNA
103
BRONIEWSKIEGO 02 - CUKROWNIA
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
137
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
986
"TESCO" - sklep
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku
04:07
05:03
T
06:11
T
06:55
T
07:35
T
07:55
Z
08:35
T
09:05
T
09:35
T
11:35
T
13:45
T
14:55
15:15
T
15:45
T
16:15
16:55
17:34
T
18:51
T
19:39
20:29
T
22:24
22:51
23:36
00:36
Soboty
04:08
05:04
05:43
T
06:50
07:12
T
08:12
T
09:12
T
10:12
T
10:42
L
11:12
T
11:42
L
12:12
T
12:42
L
13:12
T
13:42
L
14:12
T
14:50
L
15:12
T
15:42
L
16:12
T
16:42
L
17:12
T
17:42
L
18:12
T
18:49
L
19:11
T
19:41
L
20:41
L
21:26
T
22:47
23:35
00:35
Niedziele handlowe
04:08
05:04
05:43
T
06:50
07:12
T
08:12
T
09:12
T
10:12
T
10:42
L
11:12
T
11:42
L
12:12
T
12:42
L
13:12
T
13:42
L
14:12
T
14:50
L
15:12
T
15:42
L
16:12
T
16:42
L
17:12
T
17:42
L
18:12
T
18:49
L
19:11
T
19:41
L
20:41
L
21:26
T
22:47
23:35
00:35
Niedziele niehandlowe i święta
04:08
05:04
05:43
06:50
07:12
08:12
09:12
10:12
10:42
L
11:12
11:42
L
12:12
12:42
L
13:12
13:42
L
14:12
14:50
L
15:12
15:42
L
16:12
16:42
L
17:12
17:42
L
18:12
18:49
L
19:11
19:41
L
20:41
L
21:26
22:47
23:35
00:35
Objaśnienia:
L
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
T
− kurs do: "TESCO" - sklep
Z
− kursuje tylko W DNI NAUKI W SZKOŁACH
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się