−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
178
ŚNIADECKIEGO SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04
172
METALOWA 07 - FABRYKA
407
METALOWA - CD
153
METALOWA 08 - FABRYKA
284
METALOWA 10 - STALOWA
155
METALOWA 12
161
METALOWA 14 - MOST KAMIENNY
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA - GŁÓWNA
103
BRONIEWSKIEGO 02 - CUKROWNIA
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
137
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
986
"TESCO" - sklep
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku
04:14
05:10
T
06:18
T
07:02
T
07:42
T
08:02
Z
08:42
T
09:12
T
09:42
T
11:42
T
13:52
T
15:02
15:22
T
15:52
T
16:22
17:02
17:41
T
18:58
T
19:46
20:36
T
22:31
22:57
23:42
00:42
Soboty
04:14
05:10
05:49
T
06:56
07:18
T
08:18
T
09:18
T
10:18
T
10:48
L
11:18
T
11:48
L
12:18
T
12:48
L
13:17
T
13:48
L
14:18
T
14:56
L
15:18
T
15:48
L
16:18
T
16:48
L
17:18
T
17:48
L
18:18
T
18:55
L
19:17
T
19:47
L
20:47
L
21:32
T
22:53
23:41
00:41
Niedziele handlowe
04:14
05:10
05:49
T
06:56
07:18
T
08:18
T
09:18
T
10:18
T
10:48
L
11:18
T
11:48
L
12:18
T
12:48
L
13:17
T
13:48
L
14:18
T
14:56
L
15:18
T
15:48
L
16:18
T
16:48
L
17:18
T
17:48
L
18:18
T
18:55
L
19:17
T
19:47
L
20:47
L
21:32
T
22:53
23:41
00:41
Niedziele niehandlowe i święta
04:14
05:10
05:49
06:56
07:18
08:18
09:18
10:18
10:48
L
11:18
11:48
L
12:18
12:48
L
13:17
13:48
L
14:18
14:56
L
15:18
15:48
L
16:18
16:48
L
17:18
17:48
L
18:18
18:55
L
19:17
19:47
L
20:47
L
21:32
22:53
23:41
00:41
Objaśnienia:
L
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
T
− kurs do: "TESCO" - sklep
Z
− kursuje tylko W DNI NAUKI W SZKOŁACH
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się