−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
178
ŚNIADECKIEGO SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04
172
METALOWA 07 - FABRYKA
407
METALOWA - CD
153
METALOWA 08 - FABRYKA
284
METALOWA 10 - STALOWA
155
METALOWA 12
161
METALOWA 14 - MOST KAMIENNY
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA - GŁÓWNA
103
BRONIEWSKIEGO 02 - CUKROWNIA
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
137
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
986
"TESCO" - sklep
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku
04:21
05:17
T
06:27
T
07:12
T
07:52
T
08:11
Z
08:52
T
09:22
T
09:52
T
11:52
T
14:02
T
15:12
15:32
T
16:02
T
16:32
17:12
17:48
T
19:05
T
19:53
20:43
T
22:35
23:04
23:48
00:48
Soboty
04:21
05:17
05:56
T
07:03
07:25
T
08:25
T
09:25
T
10:25
T
10:55
L
11:25
T
11:55
L
12:25
T
12:55
L
13:25
T
13:55
L
14:25
T
15:03
L
15:25
T
15:55
L
16:25
T
16:55
L
17:25
T
17:55
L
18:25
T
19:02
L
19:24
T
19:54
L
20:54
L
21:39
T
22:59
23:47
00:47
Niedziele handlowe
04:21
05:17
05:56
T
07:03
07:25
T
08:25
T
09:25
T
10:25
T
10:55
L
11:25
T
11:55
L
12:25
T
12:55
L
13:25
T
13:55
L
14:25
T
15:03
L
15:25
T
15:55
L
16:25
T
16:55
L
17:25
T
17:55
L
18:25
T
19:02
L
19:24
T
19:54
L
20:54
L
21:39
T
22:59
23:47
00:47
Niedziele niehandlowe i święta
04:21
05:17
05:56
07:03
07:25
08:25
09:25
10:25
10:55
L
11:25
11:55
L
12:25
12:55
L
13:25
13:55
L
14:25
15:03
L
15:25
15:55
L
16:25
16:55
L
17:25
17:55
L
18:25
19:02
L
19:24
19:54
L
20:54
L
21:39
22:59
23:47
00:47
Objaśnienia:
L
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
T
− kurs do: "TESCO" - sklep
Z
− kursuje tylko W DNI NAUKI W SZKOŁACH
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się