−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Przystanki:
83
CHOPINA - PĘTLA
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
372
OSIEDLE ZACHÓD - ALEJA ŻOŁNIERZA 01
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
67
KOŚCIUSZKI - ALEJA GRYFA
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
64
SPOKOJNA
62
BOGUSŁAWA IV - STRAŻ
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO - SKWER ŚW. JP II
506
BOLESŁAWA CHROBREGO - GRODZKA
279
PORTOWA NŻ
46
WOJSKA POLSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
34
KONOPNICKIEJ
319
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - TOWAROWA
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
31
CEGLANA 01 - STADION NŻ
29
CEGLANA 03 - SZKOŁA
27
USŁUGOWA - SKŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
83
CHOPINA - PĘTLA
399
CIEPLNA - NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
269
CHOPINA - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
5
25
6
00
24
59
C
7
24
41
C
8
11
C
31
C
9
01
C
31
C
10
01
C
31
C
11
01
C
31
C
12
01
C
31
C
13
01
31
C
14
05
C
35
C
15
05
C
35
C
16
05
C
17
01
C
18
01
19
01
C
20
01
C
21
21
Soboty
5
31
6
31
7
51
8
51
9
51
10
51
11
51
12
51
13
51
14
51
15
51
16
51
17
51
18
51
Niedziele i święta
5
31
6
31
7
51
9
11
51
10
51
11
51
12
51
13
51
14
51
15
51
16
51
17
51
18
51
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
9
11
51
10
51
11
51
12
51
13
51
14
51
15
51
16
51
17
51
18
51
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chopina - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się