−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Przystanki:
83
CHOPINA - PĘTLA
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
372
OSIEDLE ZACHÓD - ALEJA ŻOŁNIERZA 01
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
67
KOŚCIUSZKI - ALEJA GRYFA
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
64
SPOKOJNA
62
BOGUSŁAWA IV - STRAŻ
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO - SKWER ŚW. JP II
506
BOLESŁAWA CHROBREGO - GRODZKA
279
PORTOWA NŻ
46
WOJSKA POLSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
34
KONOPNICKIEJ
319
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - TOWAROWA
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
31
CEGLANA 01 - STADION NŻ
29
CEGLANA 03 - SZKOŁA
27
USŁUGOWA - SKŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
83
CHOPINA - PĘTLA
399
CIEPLNA - NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
269
CHOPINA - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
46
WOJSKA POLSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
5
34
6
09
35
7
10
C
35
54
C
8
24
C
44
C
9
14
C
44
C
10
14
C
44
C
11
14
C
44
C
12
14
C
44
C
13
14
44
C
14
18
C
48
C
15
18
C
48
C
16
18
C
17
14
C
18
14
19
14
C
20
14
C
21
34
Soboty
5
42
6
42
8
02
9
02
10
02
11
02
12
02
13
02
14
02
15
02
16
02
17
02
18
02
19
02
Niedziele i święta
5
42
6
42
8
02
9
22
10
02
11
02
12
02
13
02
14
02
15
02
16
02
17
02
18
02
19
02
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
9
22
10
02
11
02
12
02
13
02
14
02
15
02
16
02
17
02
18
02
19
02
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chopina - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się