−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Przystanki:
83
CHOPINA - PĘTLA
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
372
OSIEDLE ZACHÓD - ALEJA ŻOŁNIERZA 01
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
67
KOŚCIUSZKI - ALEJA GRYFA
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
64
SPOKOJNA
62
BOGUSŁAWA IV - STRAŻ
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO - SKWER ŚW. JP II
506
BOLESŁAWA CHROBREGO - GRODZKA
279
PORTOWA NŻ
46
WOJSKA POLSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
34
KONOPNICKIEJ
319
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - TOWAROWA
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
31
CEGLANA 01 - STADION NŻ
29
CEGLANA 03 - SZKOŁA
27
USŁUGOWA - SKŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
83
CHOPINA - PĘTLA
399
CIEPLNA - NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
269
CHOPINA - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
67
KOŚCIUSZKI - ALEJA GRYFA
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
5
24
59
6
23
58
C
7
23
40
C
8
10
C
30
C
9
00
C
30
C
10
00
C
30
C
11
00
C
30
C
12
00
C
30
C
13
00
30
C
14
04
C
34
C
15
04
C
34
C
16
04
C
17
00
C
18
00
19
00
C
20
00
C
21
20
Soboty
5
30
6
30
7
50
8
50
9
50
10
50
11
50
12
50
13
50
14
50
15
50
16
50
17
50
18
50
Niedziele i święta
5
30
6
30
7
50
9
10
50
10
50
11
50
12
50
13
50
14
50
15
50
16
50
17
50
18
50
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
9
10
50
10
50
11
50
12
50
13
50
14
50
15
50
16
50
17
50
18
50
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chopina - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się