−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
101
BRONIEWSKIEGO 06 - BRZECHWY NŻ
100
BRONIEWSKIEGO 04 - OSIEDLE
270
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO SKWER ŚW. JP II
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
401
ZCP
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
73
SŁONECZNA
71
KOŚCIUSZKI - PLAC MAJDANEK
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
119
LOTNIKÓW NŻ
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
06:02
T
06:33
T
07:09
AT
07:24
08:02
08:27
09:02
09:36
T
10:02
10:36
T
11:02
11:36
T
12:02
12:32
13:06
T
13:32
14:06
T
14:32
15:06
T
15:32
16:06
T
16:32
17:06
TZ
17:36
T
18:02
Z
18:36
T
19:32
21:13
AT
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
06:02
T
06:33
T
07:09
AT
07:24
08:02
08:27
09:36
T
10:36
T
11:36
T
12:32
13:32
14:06
T
14:32
15:06
T
15:32
16:06
T
16:32
17:36
T
18:02
Z
18:36
T
19:32
21:13
AT
Objaśnienia:
A
− kurs do: Aleja Żołnierza
T
− kurs z pominięciem: Traugutta
Z
− kurs do: ZCP
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się