−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
78
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
70
KOŚCIUSZKI - SZKOLNA
72
KOŚCIUSZKI - PLAC SŁONECZNY
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA - LO
97
WARSZAWSKA
273
BRONIEWSKIEGO 01 - RÓŻANA NŻ
98
BRONIEWSKIEGO 03 NŻ
99
BRONIEWSKIEGO 05 - OSIEDLE
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
133
NIEMCEWICZA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ NŻ
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
265
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
92
SZCZECIŃSKA - DKK
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:31
N
06:23
N
06:48
N
07:18
07:43
08:23
08:53
N
09:23
09:53
N
10:23
10:53
N
11:23
11:53
N
12:23
12:53
N
13:23
13:55
14:25
N
14:55
15:25
N
15:55
16:25
16:55
N
17:23
18:23
19:23
N
20:23
N
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:31
N
06:23
N
06:48
N
07:18
07:43
08:23
09:23
10:23
11:23
12:23
13:23
13:55
14:25
N
14:55
15:25
N
15:55
16:25
17:23
18:23
19:23
N
20:23
N
Objaśnienia:
N
− kurs z pominięciem: Niemcewicza >> Traugutta
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się