−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
78
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
70
KOŚCIUSZKI - SZKOLNA
72
KOŚCIUSZKI - PLAC SŁONECZNY
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA - LO
97
WARSZAWSKA
273
BRONIEWSKIEGO 01 - RÓŻANA NŻ
98
BRONIEWSKIEGO 03 NŻ
99
BRONIEWSKIEGO 05 - OSIEDLE
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
133
NIEMCEWICZA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ NŻ
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
265
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:49
06:41
07:06
07:39
07:46
08:04
08:43
09:11
09:44
10:11
10:45
11:12
11:45
12:12
12:45
13:12
13:46
14:19
14:46
15:19
15:46
16:19
16:49
17:15
17:45
18:45
19:41
20:41
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:49
06:41
07:06
07:39
08:04
08:43
09:44
10:45
11:45
12:45
13:46
14:19
14:46
15:19
15:46
16:19
16:49
17:45
18:45
19:41
20:41
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się