−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA - LO
97
WARSZAWSKA
273
BRONIEWSKIEGO 01 - RÓŻANA NŻ
98
BRONIEWSKIEGO 03 NŻ
99
BRONIEWSKIEGO 05 - OSIEDLE
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
133
NIEMCEWICZA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ NŻ
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
265
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:36
T
06:23
T
06:54
T
07:23
07:33
T
07:51
08:19
08:53
T
09:28
09:58
T
10:28
10:58
T
11:28
11:58
T
12:28
12:58
T
13:28
14:00
14:30
T
15:00
15:30
T
16:00
16:30
17:00
T
17:28
18:00
T
18:28
19:00
T
20:00
T
20:28
T
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:36
T
06:23
T
06:54
T
07:23
07:51
08:19
08:53
T
09:28
09:58
T
10:28
10:58
T
11:28
11:58
T
12:28
12:58
T
13:28
14:00
14:30
T
15:00
15:30
T
16:00
16:30
17:00
T
17:28
18:00
T
18:28
19:00
T
20:00
T
20:28
T
Objaśnienia:
−
nie kursuje
24 i 31 XII
T
− kurs z pominięciem: Traugutta
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się