−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA TESCO
Przystanki:
49
NOWOWIEJSKA
53
WIEJSKA - DĘBOWA
320
SIKORSKIEGO 01 DĘBOWA
321
SIKORSKIEGO 03
395
ANDERSA - TUWIMA
167
BYDGOSKA 03 - JESIONOWA NŻ
168
BYDGOSKA 01 - ROBOTNICZA
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA PLAC WOLNOŚCI
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
994
PĘTLA TESCO
169
SZCZECIŃSKA - RWN
170
LIPNIK - STARGARDZKA - DZIAŁKI NŻ
171
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
10
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
PĘTLA TESCO
Od poniedziałku do piątku
05:42
MO
06:32
L
07:32
MO
08:32
MO
10:02
11:12
12:22
13:22
14:32
15:32
16:32
18:07
19:07
Soboty
07:02
MO
08:52
10:52
12:52
14:52
16:52
18:52
Niedziele handlowe
08:38
MO
10:52
12:52
14:52
16:52
18:52
Niedziele niehandlowe i święta
08:38
MO
10:52
MO
12:52
MO
14:52
MO
16:52
MO
18:52
MO
Objaśnienia:
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
MO
− "kurs do: PĘTLA ""MONIUSZKI"" KOŃCOW"
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się