−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA TESCO
Przystanki:
49
NOWOWIEJSKA
53
WIEJSKA - DĘBOWA
320
SIKORSKIEGO 01 DĘBOWA
321
SIKORSKIEGO 03
395
ANDERSA - TUWIMA
167
BYDGOSKA 03 - JESIONOWA NŻ
168
BYDGOSKA 01 - ROBOTNICZA
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA PLAC WOLNOŚCI
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
994
PĘTLA TESCO
169
SZCZECIŃSKA - RWN
170
LIPNIK - STARGARDZKA - DZIAŁKI NŻ
171
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
10
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
Kierunek:
PĘTLA TESCO
Od poniedziałku do piątku
05:51
MO
06:41
L
07:41
MO
08:41
MO
10:11
11:21
12:31
13:31
14:41
15:41
16:41
18:14
19:14
Soboty
07:10
MO
09:00
11:01
13:01
15:01
17:00
19:00
Niedziele handlowe
08:47
MO
11:01
13:01
15:01
17:00
19:00
Niedziele niehandlowe i święta
08:47
MO
11:01
MO
13:01
MO
15:01
MO
17:00
MO
19:00
MO
Objaśnienia:
L
− kurs do: LIPNIK - SZCZECIŃSKA
MO
− "kurs do: PĘTLA ""MONIUSZKI"" KOŃCOW"
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się