−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Przystanki:
186
PĘTLA TESCO
086
PĘTLA MONIUSZKI
088
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
090
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
092
SZCZECIŃSKA - DKK
044
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
040
PLAC WOLNOŚCI - PERON 3
008
OKRZEI - MŁYN NŻ
006
OKRZEI NŻ
047
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
023
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA
002
BRZOZOWA - SPORTOWA
003
BRZOZOWA - POLNA
020
REYMONTA - CMENTARZ
024
WOJSKA POLSKIEGO
045
SIENKIEWICZA
035
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
039
PLAC WOLNOŚCI - PIŁSUDSKIEGO
043
WYSZYŃSKIEGO - BANK
093
SZCZECIŃSKA
091
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
089
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
999
MONIUSZKI - KOŃCOWY
087
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
994
PĘTLA TESCO
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
12
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
186
PĘTLA TESCO
Kierunek:
BRZOZOWA - POLNA
Od poniedziałku do piątku
08:40
09:44
11:14
13:24
14:13
15:01
16:30
17:13
19:39
Soboty
11:07
13:16
14:49
16:20
17:55
19:22
Niedziele i święta
11:07
13:16
14:49
16:20
17:55
19:22
Objaśnienia:
−
nie kursuje
31 XII
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się