−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
MONIUSZKI - PĘTLA
Przystanki:
186
TESCO - PĘTLA
86
MONIUSZKI - PĘTLA
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
393
STRUGA - WOJSKA POLSKIEGO
8
OKRZEI 01 - MŁYN
6
OKRZEI 03
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
23
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA
2
BRZOZOWA - SPORTOWA
3
BRZOZOWA - POLNA
20
REYMONTA - CMENTARZ
390
WOJSKA POLSKIEGO - OGRODY ŁUKASIEWICZA
24
WOJSKA POLSKIEGO - SPORTOWA
45
SIENKIEWICZA
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
MONIUSZKI - PĘTLA
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
186
TESCO - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
12
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
Kierunek:
MONIUSZKI - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:23
05:57
06:37
07:16
07:58
T
08:45
T
09:39
T
11:39
T
13:09
T
14:09
T
15:09
T
16:09
T
17:01
18:28
19:58
T
22:00
Soboty
06:07
07:32
08:52
09:46
T
11:46
T
13:46
T
15:46
T
17:46
T
19:37
Niedziele handlowe
06:07
07:32
09:46
T
11:46
T
13:46
T
15:46
T
17:46
T
19:37
Niedziele bez handlowe i święta
06:07
07:32
09:46
11:46
13:46
15:46
17:46
19:37
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
09:46
11:46
13:46
15:46
17:46
19:37
Objaśnienia:
T
− kurs do: TESCO - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się