−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
MONIUSZKI - PĘTLA
Przystanki:
186
TESCO - PĘTLA
86
MONIUSZKI - PĘTLA
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
393
STRUGA - WOJSKA POLSKIEGO
8
OKRZEI 01 - MŁYN
6
OKRZEI 03
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
23
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA
2
BRZOZOWA - SPORTOWA
3
BRZOZOWA - POLNA
20
REYMONTA - CMENTARZ
390
WOJSKA POLSKIEGO - OGRODY ŁUKASIEWICZA
24
WOJSKA POLSKIEGO - SPORTOWA
45
SIENKIEWICZA
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
MONIUSZKI - PĘTLA
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
186
TESCO - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
12
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
93
SZCZECIŃSKA
Kierunek:
MONIUSZKI - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:39
06:13
06:53
07:35
08:16
T
09:05
T
09:59
T
11:59
T
13:29
T
14:29
T
15:29
T
16:29
T
17:20
18:47
20:15
T
22:17
Soboty
06:23
07:48
09:10
10:07
T
12:07
T
14:07
T
16:07
T
18:07
T
19:53
Niedziele handlowe
06:23
07:48
10:07
T
12:07
T
14:07
T
16:07
T
18:07
T
19:53
Niedziele bez handlowe i święta
06:23
07:48
10:07
12:07
14:07
16:07
18:07
19:53
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
10:07
12:07
14:07
16:07
18:07
19:53
Objaśnienia:
T
− kurs do: TESCO - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się