−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Przystanki:
18
GDYŃSKA - PĘTLA
17
GDYŃSKA
19
GDYŃSKA - WIŚNIOWA
13
GDAŃSKA - ŁĄKOWA
128
DALEKA
130
DRZYMAŁY
129
DALEKA
278
BOLESŁAWA CHROBREGO
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
505
BOLESŁAWA CHROBREGO - KOŚCIÓŁ
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
401
ZCP
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
73
SŁONECZNA
71
KOŚCIUSZKI - PLAC MAJDANEK
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
93
SZCZECIŃSKA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
5
26
6
06
K
36
7
46
AK
8
46
K
9
16
K
10
19
K
11
17
K
12
17
AK
13
13
AK
14
29
K
15
29
K
16
29
K
17
27
K
18
27
K
19
27
K
20
26
A
21
26
Soboty
8
11
9
31
10
41
11
51
12
51
13
56
15
01
16
06
17
11
18
16
19
21
Niedziele i święta
9
31
10
41
11
51
12
51
13
56
15
01
16
06
17
11
18
16
19
21
Objaśnienia:
A
− kurs z pominięciem: Aleja Żołnierza - pętla
K
− kurs z pominięciem: Kościuszki - Plac Majdanek >> Pogodna
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się