−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Przystanki:
18
GDYŃSKA - PĘTLA
17
GDYŃSKA
19
GDYŃSKA - WIŚNIOWA
13
GDAŃSKA - ŁĄKOWA
128
DALEKA
130
DRZYMAŁY
129
DALEKA
278
BOLESŁAWA CHROBREGO
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO - SKWER ŚW. JP II
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
401
ZCP
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
73
SŁONECZNA
71
KOŚCIUSZKI - PLAC MAJDANEK
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
13
GDAŃSKA - ŁĄKOWA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:12
05:52
K
06:17
D
06:42
Z
07:27
ADK
08:32
K
09:02
K
10:04
K
11:02
K
12:02
K
12:58
K
14:14
K
15:14
K
16:14
K
17:12
K
18:12
K
19:12
AK
20:12
21:12
A
Soboty
07:58
09:18
10:28
11:38
12:34
D
13:43
14:48
15:53
16:58
17:59
D
19:08
A
Niedziele i święta
09:18
10:28
11:38
12:34
D
13:43
14:48
15:53
16:58
17:59
D
19:08
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: Aleja Żołnierza
D
− kurs przez: Daleka
K
− kurs z pominięciem: Kościuszki - Plac Majdanek >> Pogodna
Z
− kurs do: ZCP
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się