−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Przystanki:
18
GDYŃSKA - PĘTLA
17
GDYŃSKA
19
GDYŃSKA - WIŚNIOWA
13
GDAŃSKA - ŁĄKOWA
128
DALEKA
130
DRZYMAŁY
129
DALEKA
278
BOLESŁAWA CHROBREGO
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO - SKWER ŚW. JP II
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
401
ZCP
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
73
SŁONECZNA
71
KOŚCIUSZKI - PLAC MAJDANEK
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
19
GDYŃSKA - WIŚNIOWA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:11
05:51
K
06:16
D
06:41
Z
07:26
ADK
08:31
K
09:01
K
10:03
K
11:01
K
12:01
K
12:57
K
14:13
K
15:13
K
16:13
K
17:11
K
18:11
K
19:11
AK
20:11
21:11
A
Soboty
07:57
09:17
10:27
11:37
12:33
D
13:42
14:47
15:52
16:57
17:58
D
Niedziele i święta
09:17
10:27
11:37
12:33
D
13:42
14:47
15:52
16:57
17:58
D
Objaśnienia:
A
− kurs do: Aleja Żołnierza
D
− kurs przez: Daleka
K
− kurs z pominięciem: Kościuszki - Plac Majdanek >> Pogodna
Z
− kurs do: ZCP
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się