−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Przystanki:
83
CHOPINA - PĘTLA
399
CIEPLNA - NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
83
CHOPINA - PĘTLA
362
NASIENNA 01 - CIEPLNA NŻ
25
USŁUGOWA
26
USŁUGOWA - SKŁADOWA
28
CEGLANA 04 - SZKOŁA
30
CEGLANA 02 - STADION
33
PIERWSZEJ BRYGADY 03
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
63
SPOKOJNA 02 - PARK BATOREGO
66
SPOKOJNA 04 - CMENTARZ
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
373
OSIEDLE ZACHÓD - SZCZECIŃSKA 02
86
MONIUSZKI - PĘTLA
84
WIENIAWSKIEGO
269
CHOPINA - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
15
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
79
POGODNA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
06:36
AC
07:06
AC
07:47
AC
08:37
AC
09:37
AC
10:23
AC
11:08
AC
11:53
AC
12:38
AC
13:18
AC
13:58
AC
14:49
AC
15:09
AC
15:39
AC
16:21
AC
16:39
AC
17:38
AC
18:38
AC
19:38
AC
20:57
AC
22:37
AC
Soboty
06:19
07:25
08:35
09:35
10:35
11:35
12:35
13:35
14:35
15:35
16:35
18:15
19:15
Niedziele i święta
06:19
07:25
08:35
09:35
10:35
11:35
12:35
13:35
14:35
15:35
16:35
18:15
19:15
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
08:35
09:35
10:35
11:35
12:35
13:35
14:35
15:35
16:35
18:15
19:15
Objaśnienia:
A
− kurs z pominięciem: Aleja Żołnierza - pętla
C
− kurs do: Chopina - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się