−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Przystanki:
83
PĘTLA "CHOPINA"
399
CIEPLNA NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA RONDO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA NŻ
83
PĘTLA "CHOPINA"
362
NASIENNA 01 - CIEPLNA NŻ
25
USŁUGOWA
26
USŁUGOWA - SKŁADOWA
28
CEGLANA 02 - SZKOŁA
30
CEGLANA 04 - STADION NŻ
33
PIERWSZEJ BRYGADY 03
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
63
SPOKOJNA 02 PARK BATOREGO
66
SPOKOJNA 04 CMENTARZ
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
373
OSIEDLE ZACHÓD - SZCZECIŃSKA 02
86
PĘTLA MONIUSZKI
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
15
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
399
CIEPLNA NASIENNA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku
6
05
CH
34
CH
7
8
9
10
11
12
13
14
13
CH
15
03
CH
16
03
CH
17
18
19
04
CH
20
21
22
05
CH
Objaśnienia:
CH
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się