−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
335
ŚNIADECKIEGO - SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04 - NA ŻĄDANIE
751
METALOWA - FABRYKA
284
METALOWA ŚNIADECKIEGO
332
METALOWA
333
METALOWA - MOST KAMIENNY
325
GOLCZEWO 02
326
SPOKOJNA GR. MIASTA
138
SPOKOJNA NOWY CMENTARZ
140
SPOKOJNA - GIŻYNEK 03
290
SPOKOJNA DZIAŁKI
139
SPOKOJNA KOŚCIUSZKI
070
KOŚCIUSZKI - SZKOLNA
072
KOŚCIUSZKI - PLAC SŁONECZNY
372
OS. ZACHÓD - AL. ŻOŁNIERZA
078
AL. ŻOŁNIERZA - POCZĄTKOWY
373
OS. ZACHÓD - SZCZECIŃSKA
86
PĘTLA MONIUSZKI
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
090
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
092
SZCZECIŃSKA - DKK
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
048
PLAC WOLNOŚCI - CZARNIECKIEGO
096
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
059
STASZICA LO
097
WARSZAWSKA
273
BRONIEWSKIEGO 01 - RÓŻANA
098
BRONIEWSKIEGO 03
099
BRONIEWSKIEGO 05 - OSIEDLE
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
133
NIEMCEWICZA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
122
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
28
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
09:18
10:35
10:35
11:55
13:03
14:35
15:45
17:35
S
19:31
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
10:35
11:55
13:03
14:35
15:45
17:35
S
19:31
Objaśnienia:
S
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się