−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ZCP
Przystanki:
285
KURCEWO - PĘTLA
218
STRZYŻNO NŻ
219
STRZYŻNO - ŚWIETLICA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ NŻ
122
TAŃSKIEGO - PĘTLA
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
276
MOST KAMIENNY
325
GOLCZEWO 02 NŻ
326
SPOKOJNA 01 - GRANICA MIASTA
138
SPOKOJNA 03 - NOWY CMENTARZ
79
POGODNA
94
ALEJA ŻOŁNIERZA - KONARSKIEGO
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
401
ZCP
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
37
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
219
STRZYŻNO - ŚWIETLICA
Kierunek:
ZCP
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
6
05
6
05
7
13
7
8
8
9
36
9
10
10
11
11
12
53
12
13
13
14
14
15
34
15
16
40
16
40
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się