−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TESCO - SKLEP K
Przystanki:
990
TESCO SKLEP
86
PĘTLA MONIUSZKI
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
261
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - PLAC ZGODY
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PLAC WOLNOŚCI - PIŁSUDSKIEGO
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA LO
97
WARSZAWSKA
273
BRONIEWSKIEGO 01 - RÓŻANA
98
BRONIEWSKIEGO 03
99
BRONIEWSKIEGO 05 - OSIEDLE
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
57
KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
46
PLAC WOLNOŚCI - WOJSKA POLSKIEGO
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
34
KONOPNICKIEJ
320
PIERWSZEJ BRYGADY - TOWAROWA
33
PIERWSZEJ BRYGADY 03
260
PIERWSZEJ BRYGADY 01 - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
999
MONIUSZKI - KOŃCOWY
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
986
TESCO - SKLEP K
994
PĘTLA TESCO
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
260
PIERWSZEJ BRYGADY 01 - PL. ZGODY
Kierunek:
TESCO - SKLEP K
Dni robocze
6
48
P
7
18
M
54
8
52
9
10
21
11
31
12
30
13
32
14
31
P
15
14
P
16
47
P
17
17
M
18
35
19
38
Objaśnienia:
M
− kurs do: Moniuszki - końcowy
P
− kurs do: Pętla TESCO
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się