−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
27
USŁUGOWA - SŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
274
NASIENNA 02 - CIEPLNA NŻ
363
NASIENNA 04
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
990
TESCO - SKLEP
86
PĘTLA MONIUSZKI
83
PĘTLA "CHOPINA"
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
393
STRUGA - WOJSKA POLSKIEGO
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
133
NIEMCEWICZA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ NŻ
276
MOST KAMIENNY
159
METALOWA 01 - GOLCZEWO
156
METALOWA 03 - RONDO
283
METALOWA 05 - ŚNIADECKIEGO
328
ŚNIADECKIEGO 01
177
ŚNIADECKIEGO - TBS
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
265
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku
03:18
04:18
04:48
05:18
M
05:48
06:18
M
06:49
07:19
M
07:49
08:19
M
08:49
09:19
M
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:19
12:49
13:19
M
13:50
M
14:20
14:50
15:20
15:50
16:20
16:50
17:19
M
17:49
18:19
18:49
19:19
19:49
20:18
20:48
21:18
M
21:53
M
22:48
23:48
Soboty
03:18
04:18
04:48
05:18
M
06:18
07:18
T
07:48
08:18
08:48
09:19
T
09:49
10:19
10:49
T
11:19
11:49
T
12:19
12:49
T
13:19
K
13:45
14:19
T
14:49
15:19
T
15:49
16:19
16:49
T
17:19
K
17:49
18:18
T
18:48
19:18
19:48
20:18
20:48
21:18
K
21:48
22:48
23:48
Niedziele i święta
03:18
04:18
05:18
M
06:18
07:18
T
08:18
09:19
T
09:49
10:19
10:49
T
11:19
11:49
T
12:19
12:49
T
13:19
K
13:45
14:19
T
14:49
15:19
T
15:49
16:19
16:49
T
17:19
K
17:49
18:18
T
18:48
19:18
19:48
20:18
21:18
K
22:48
23:48
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
M
− kurs przez: Metalowa
T
− kurs przez: Traugutta
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się