−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
27
USŁUGOWA - SŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
274
NASIENNA 02 - CIEPLNA NŻ
363
NASIENNA 04
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
990
TESCO - SKLEP
86
PĘTLA MONIUSZKI
83
PĘTLA "CHOPINA"
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
393
STRUGA - WOJSKA POLSKIEGO
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
133
NIEMCEWICZA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ NŻ
276
MOST KAMIENNY
159
METALOWA 01 - GOLCZEWO
156
METALOWA 03 - RONDO
283
METALOWA 05 - ŚNIADECKIEGO
328
ŚNIADECKIEGO 01
177
ŚNIADECKIEGO - TBS
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
265
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku
03:28
04:28
04:58
05:28
M
05:58
06:28
M
06:59
07:29
M
07:59
08:29
M
08:59
09:29
M
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
M
14:00
M
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:29
M
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:28
20:58
21:28
M
22:03
M
22:58
23:58
Soboty
03:26
04:26
04:56
05:26
M
06:26
07:26
T
07:56
08:26
08:56
09:28
T
09:58
10:28
10:58
T
11:28
11:58
T
12:28
12:58
T
13:28
K
13:54
14:28
T
14:58
15:28
T
15:58
16:28
16:58
T
17:28
K
17:58
18:26
T
18:56
19:26
19:56
20:26
20:56
21:26
K
21:56
22:56
23:56
Niedziele i święta
03:26
04:26
05:26
M
06:26
07:26
T
08:26
09:28
T
09:58
10:28
10:58
T
11:28
11:58
T
12:28
12:58
T
13:28
K
13:54
14:28
T
14:58
15:28
T
15:58
16:28
16:58
T
17:28
K
17:58
18:26
T
18:56
19:26
19:56
20:26
21:26
K
22:56
23:56
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
M
− kurs przez: Metalowa
T
− kurs przez: Traugutta
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się