−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
27
USŁUGOWA - SŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
274
NASIENNA 02 - CIEPLNA NŻ
363
NASIENNA 04
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
990
TESCO - SKLEP
86
PĘTLA MONIUSZKI
83
PĘTLA "CHOPINA"
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA - LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
133
NIEMCEWICZA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ NŻ
276
MOST KAMIENNY
159
METALOWA 01 - GOLCZEWO
156
METALOWA 03 - RONDO
283
METALOWA 05 - ŚNIADECKIEGO
172
METALOWA 07 - FABRYKA
328
ŚNIADECKIEGO 01
177
ŚNIADECKIEGO - TBS
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
265
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
382
ZCP - PERON 1
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku
03:22
04:17
04:42
05:12
M
05:42
06:12
M
06:42
07:12
M
07:42
08:12
M
08:42
09:12
M
09:42
10:12
10:42
11:12
11:42
12:12
12:42
13:12
M
13:42
M
14:12
14:42
15:12
15:42
16:12
16:42
17:12
M
17:42
18:12
18:42
19:42
20:42
21:12
M
21:42
22:42
23:42
Soboty
03:17
04:17
04:42
05:12
M
06:12
07:12
T
07:42
08:12
08:42
09:12
T
09:42
10:12
10:42
T
11:12
11:42
T
12:12
12:42
T
13:12
K
13:38
14:12
T
14:42
15:12
T
15:42
16:12
16:42
T
17:12
K
17:42
18:12
T
18:42
19:12
19:42
20:12
20:42
21:12
K
21:42
22:42
23:42
Niedziele handlowe
03:22
04:17
04:42
05:12
M
06:12
07:12
T
08:12
09:12
T
09:42
10:12
10:42
T
11:12
11:42
T
12:12
12:42
T
13:12
K
13:38
14:12
T
14:42
15:12
T
15:42
16:12
16:42
T
17:12
K
17:42
18:12
T
18:42
19:12
19:42
20:12
21:12
K
22:42
23:42
Niedziele bez handlowe i święta
03:22
04:17
04:42
05:12
M
06:12
07:12
T
08:12
09:12
09:42
10:12
10:42
11:12
11:42
12:12
12:42
13:12
K
13:38
14:12
T
14:42
15:12
T
15:42
16:12
16:42
17:12
K
17:42
18:12
T
18:42
19:12
19:42
20:12
21:12
22:42
23:42
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
05:12
M
06:12
07:12
T
08:12
09:12
09:42
10:12
10:42
11:12
11:42
12:12
12:42
13:12
K
13:38
14:12
T
14:42
15:12
T
15:42
16:12
16:42
17:12
K
17:42
18:12
T
18:42
19:12
19:42
20:12
21:12
22:42
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
M
− kurs przez: Metalowa
T
− kurs przez: Traugutta
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się