−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
27
USŁUGOWA - SŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
274
NASIENNA 02 - CIEPLNA NŻ
363
NASIENNA 04
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
990
TESCO - SKLEP
86
PĘTLA MONIUSZKI
83
PĘTLA "CHOPINA"
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
393
STRUGA - WOJSKA POLSKIEGO
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
133
NIEMCEWICZA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ NŻ
276
MOST KAMIENNY
159
METALOWA 01 - GOLCZEWO
156
METALOWA 03 - RONDO
283
METALOWA 05 - ŚNIADECKIEGO
172
METALOWA 07 - FABRYKA
328
ŚNIADECKIEGO 01
177
ŚNIADECKIEGO - TBS
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
265
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
126
LOTNIKÓW - PARK
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku
03:43
04:38
05:08
05:38
M
06:08
06:39
M
07:10
07:40
M
08:10
08:40
M
09:10
09:40
M
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:40
M
14:11
M
14:41
15:11
15:41
16:11
16:41
17:10
17:39
M
18:09
18:39
19:09
20:09
21:08
21:38
M
22:08
23:08
00:08
Soboty
03:43
04:36
05:06
05:36
M
06:36
07:39
08:06
08:36
09:06
09:41
10:08
10:38
11:11
11:38
12:11
12:38
13:11
13:38
K
14:04
14:41
15:08
15:41
16:08
16:38
17:11
17:38
K
18:08
18:39
19:06
19:36
20:06
20:36
21:06
21:36
K
22:06
23:06
00:06
Niedziele handlowe
03:43
04:38
05:06
05:36
M
06:36
07:39
08:36
09:41
10:08
10:38
11:11
11:38
12:11
12:38
13:11
13:38
K
14:04
14:41
15:08
15:41
16:08
16:38
17:11
17:38
K
18:08
18:39
19:06
19:36
20:06
20:36
21:36
K
23:06
00:06
Niedziele bez handlowe i święta
03:43
04:38
05:06
05:36
M
06:36
07:39
08:36
09:41
10:08
10:38
11:11
11:38
12:11
12:38
13:11
13:38
K
14:04
14:41
15:08
15:41
16:08
16:38
17:11
17:38
K
18:08
18:39
19:06
19:36
20:06
20:36
21:36
K
23:06
00:06
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
05:36
M
06:36
07:39
08:36
09:41
10:08
10:38
11:11
11:38
12:11
12:38
13:11
13:38
K
14:04
14:41
15:08
15:41
16:08
16:38
17:11
17:38
K
18:08
18:39
19:06
19:36
20:06
20:36
21:36
K
23:06
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
M
− kurs przez: Most Kamienny >> Metalowa 05 - Śniadeckiego
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się