−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TESCO - SKLEP
Przystanki:
TAŃSKIEGO
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
ŚNIADECKIEGO - SZKOŁA
ŚNIADECKIEGO 04
METALOWA 07 - FABRYKA
METALOWA - CD
METALOWA 08 - FABRYKA
METALOWA 10 - STALOWA
METALOWA 12
METALOWA 14 - MOST KAMIENNY
MOST KAMIENNY - FABRYKA
LOTNIKÓW NŻ
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
LELEWELA NŻ
TRAUGUTTA SZKOŁA
NIEMCEWICZA
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI
ARMII KRAJOWEJ
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
WARSZAWSKA - STASZICA
STASZICA
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
KAZIMIERZA WIELKIEGO
PORTOWA NŻ
STRUGA PLAC WOLNOŚCI
WYSZYŃSKIEGO - BANK
ZCP - PERON 3
SZCZECIŃSKA
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
WIENIAWSKIEGO
PĘTLA "CHOPINA"
PĘTLA MONIUSZKI
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
TESCO - SKLEP
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
SZCZECIŃSKA
Kierunek:
TESCO - SKLEP
Od poniedziałku do piątku
04:18
M
05:14
06:24
07:08
07:48
08:48
09:18
09:48
11:48
13:58
15:08
M
15:28
15:58
16:28
M
17:08
M
17:45
19:02
19:50
M
20:40
23:01
M
23:46
M
Soboty
04:18
M
05:14
M
05:53
07:00
M
07:22
08:22
09:22
10:22
10:52
C
11:22
11:52
C
12:22
12:52
C
13:22
13:52
C
14:22
15:00
C
15:22
15:52
C
16:22
16:52
C
17:22
17:52
C
18:22
19:21
19:51
C
21:51
22:56
M
23:44
M
Niedziele handlowe
04:18
M
05:14
M
05:53
07:00
M
07:22
08:22
09:22
10:22
10:52
C
11:22
11:52
C
12:22
12:52
C
13:22
13:52
C
14:22
15:00
C
15:22
15:52
C
16:22
16:52
C
17:22
17:52
C
18:22
19:21
19:51
C
21:51
22:56
M
23:44
M
Niedziele niehandlowe i święta
04:18
M
05:14
M
05:53
M
07:00
M
07:22
M
08:22
M
09:22
M
10:22
M
10:52
C
11:22
M
11:52
C
12:22
M
12:52
C
13:22
M
13:52
C
14:22
M
15:00
C
15:22
M
15:52
C
16:22
M
16:52
C
17:22
M
17:52
C
18:22
M
19:21
M
19:51
C
21:51
M
22:56
M
23:44
M
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chopina - pętla
M
− kurs do: Moniuszki - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się