−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
178
ŚNIADECKIEGO SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04
172
METALOWA 07 - FABRYKA
407
METALOWA - CD
153
METALOWA 08 - FABRYKA
284
METALOWA 10 - STALOWA
155
METALOWA 12
161
METALOWA 14 - MOST KAMIENNY
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA - GŁÓWNA
103
BRONIEWSKIEGO 02 - CUKROWNIA
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
137
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
986
"TESCO" - sklep
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
103
BRONIEWSKIEGO 02 - CUKROWNIA
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku
03:53
04:49
T
05:56
T
06:39
T
07:19
T
07:39
Z
08:19
T
08:49
T
09:19
T
11:19
T
13:29
T
14:39
14:59
T
15:29
T
15:59
16:39
17:19
T
18:36
T
19:24
20:14
T
22:09
22:37
23:22
00:22
Soboty
03:53
04:49
05:27
T
06:35
06:57
T
07:57
T
08:57
T
09:57
T
10:27
L
10:57
T
11:27
L
11:57
T
12:27
L
12:57
T
13:27
L
13:57
T
14:35
L
14:57
T
15:27
L
15:57
T
16:27
L
16:57
T
17:27
L
17:57
T
18:35
L
18:57
T
19:27
L
20:27
L
21:12
T
22:34
23:22
00:22
Niedziele handlowe
03:53
04:49
05:27
T
06:35
06:57
T
07:57
T
08:57
T
09:57
T
10:27
L
10:57
T
11:27
L
11:57
T
12:27
L
12:57
T
13:27
L
13:57
T
14:35
L
14:57
T
15:27
L
15:57
T
16:27
L
16:57
T
17:27
L
17:57
T
18:35
L
18:57
T
19:27
L
20:27
L
21:12
T
22:34
23:22
00:22
Niedziele niehandlowe i święta
03:53
04:49
05:27
06:35
06:57
07:57
08:57
09:57
10:27
L
10:57
11:27
L
11:57
12:27
L
12:57
13:27
L
13:57
14:35
L
14:57
15:27
L
15:57
16:27
L
16:57
17:27
L
17:57
18:35
L
18:57
19:27
L
20:27
L
21:12
22:34
23:22
00:22
Objaśnienia:
L
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
T
− kurs do: "TESCO" - sklep
Z
− kursuje tylko W DNI NAUKI W SZKOŁACH
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się