−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
178
ŚNIADECKIEGO SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04
172
LELEWELA NŻ
407
METALOWA - CD
153
METALOWA 08 - FABRYKA
284
METALOWA 10 - STALOWA
155
METALOWA 12
161
METALOWA 14 - MOST KAMIENNY
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA - GŁÓWNA
103
BRONIEWSKIEGO 02 - CUKROWNIA
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
137
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
186
PĘTLA 15 POŁUDNIK
287
SKANDYNAWSKA
374
PRZEMYSŁOWA 01
121
CIEPLNA 02
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
04:05
P
05:01
T
06:09
T
06:53
T
07:33
T
07:53
EP
08:33
T
09:03
T
09:33
T
11:33
T
13:43
T
14:53
T
15:13
T
15:48
T
16:13
P
16:53
P
17:32
T
18:49
T
19:37
P
20:27
T
22:22
P
22:50
P
23:35
P
00:35
P
Soboty
04:06
P
05:02
P
05:27
C
06:48
P
07:20
T
08:10
T
09:10
T
10:10
T
10:40
11:10
T
11:40
12:10
T
12:40
13:10
T
13:40
14:10
T
14:48
15:10
T
15:40
16:10
T
16:40
17:10
T
17:40
18:10
T
18:47
19:09
T
19:39
20:39
21:24
T
22:46
P
23:34
P
00:34
P
Niedziele handlowe
04:06
P
05:02
P
05:27
T
06:48
P
07:20
T
08:10
T
09:10
T
10:10
T
10:40
11:10
T
11:40
12:10
T
12:40
13:10
T
13:40
14:10
T
14:48
15:10
T
15:40
16:10
T
16:40
17:10
T
17:40
18:10
T
18:47
19:09
T
19:39
20:39
21:24
T
22:46
P
23:34
P
00:34
P
Niedziele niehandlowe i święta
04:06
P
05:02
P
05:27
P
06:48
P
07:20
P
08:10
P
09:10
P
10:10
P
10:40
11:10
P
11:40
12:10
P
12:40
13:10
P
13:40
14:10
P
14:48
15:10
P
15:40
16:10
P
16:40
17:10
P
17:40
18:10
P
18:47
19:09
P
19:39
20:39
21:24
P
22:46
P
23:34
P
00:34
P
Objaśnienia:
C
− kurs do: CIEPLNA 02
E
− KURSUJE W DNI NAUKI W SZKOŁACH
P
− kurs do: PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
T
− kurs do: PĘTLA 15 POŁUDNIK
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się