−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ŚWIĘTE KOŃCOWY
Przystanki:
230
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02
231
GRZĘDZICE UL. GRYFA 06 - SPACEROWA
232
GRZĘDZICE UL. GRYFA 04
233
GRZĘDZICE UL. GRYFA 02 - SZKOŁA
183
LIPNIK - LIPOWA
184
LIPNIK - STARGARDZKA
185
SZCZECIŃSKA - RONDO
86
PĘTLA MONIUSZKI
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
88
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - PLAC ZGODY
261
PIERWSZEJ BRYGADY 04
32
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
35
PLAC WOLNOŚCI - PIŁSUDSKIEGO
39
PLAC WOLNOŚCI - CZARNIECKIEGO
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
57
KRZYWOUSTEGO
144
BYDGOSKA 02 - ROBOTNICZA
145
BYDGOSKA 04 - JESIONOWA
146
BYDGOSKA 06 - RZEMIEŚLNICZA
147
BYDGOSKA 08 - WIADUKT
148
STRACHOCIN 01
149
STRACHOCIN 03 WIEŚ
150
ŚWIĘTE 01
151
ŚWIĘTE KOŃCOWY
152
ŚWIĘTE 03
309
TYCHOWO 01
310
TYCHOWO 03
311
TYCHOWO 05
315
SUŁKOWO - KRZYŻÓWKA
316
SUŁKOWO 01 - TRZEBIATÓW
317
SUŁKOWO KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
3
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
147
BYDGOSKA 08 - WIADUKT
Kierunek:
ŚWIĘTE KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
4
59
5
49
6
41
S
7
09
S
8
53
10
10
11
22
RS
12
58
13
48
RS
14
03
15
07
RS
41
17
04
RS
18
43
19
57
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
4
59
5
49
6
41
S
7
09
8
53
10
10
11
22
RS
12
58
14
03
R
15
41
R
17
04
RS
18
43
19
57
Soboty
6
32
7
29
8
39
10
27
11
43
12
43
13
43
14
53
16
08
17
57
18
57
Niedziele i święta
8
39
10
27
11
43
12
43
13
43
14
53
16
08
17
57
18
57
Objaśnienia:
R
− kurs przez: Strachocin 03 wieś
S
− kurs do: Sułkowo końcowy
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się