−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Przystanki:
83
CHOPINA - PĘTLA
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
372
OSIEDLE ZACHÓD - ALEJA ŻOŁNIERZA 01
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
67
KOŚCIUSZKI - ALEJA GRYFA
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
64
SPOKOJNA
62
BOGUSŁAWA IV - STRAŻ
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
46
WOJSKA POLSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
34
KONOPNICKIEJ
319
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - TOWAROWA
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
31
CEGLANA 01 - STADION NŻ
29
CEGLANA 03 - SZKOŁA
27
USŁUGOWA - SKŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
83
CHOPINA - PĘTLA
399
CIEPLNA - NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
269
CHOPINA - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
31
CEGLANA 01 - STADION NŻ
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:41
W
06:16
06:43
W
07:18
07:43
W
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:20
11:50
12:20
12:50
13:20
W
13:50
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
17:20
18:20
W
19:20
20:19
21:39
W
Soboty
05:47
07:07
08:07
09:08
10:08
11:08
12:08
13:08
14:08
15:08
16:08
17:08
18:08
19:07
Niedziele i święta
05:47
07:07
08:07
09:08
10:08
11:08
12:08
13:08
14:08
15:08
16:08
17:08
18:07
19:07
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
10:08
11:08
12:08
13:08
14:08
15:08
16:08
17:08
18:07
19:07
Objaśnienia:
W
− kurs przez: Wieniawskiego - Cieplna >> Nasienna 03
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się