−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Przystanki:
83
CHOPINA - PĘTLA
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
372
OSIEDLE ZACHÓD - ALEJA ŻOŁNIERZA 01
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
67
KOŚCIUSZKI - ALEJA GRYFA
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
64
SPOKOJNA
62
BOGUSŁAWA IV - STRAŻ
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
46
WOJSKA POLSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
34
KONOPNICKIEJ
319
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - TOWAROWA
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
31
CEGLANA 01 - STADION NŻ
29
CEGLANA 03 - SZKOŁA
27
USŁUGOWA - SKŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
83
CHOPINA - PĘTLA
399
CIEPLNA - NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
269
CHOPINA - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:20
C
05:55
C
06:18
C
06:53
07:18
C
07:36
08:06
08:26
08:56
09:26
09:56
10:26
10:56
11:26
11:56
12:26
12:56
C
13:26
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:55
17:56
C
18:56
19:56
21:16
C
Soboty
05:26
06:26
07:46
08:46
09:46
10:46
11:46
12:46
13:46
14:46
15:46
16:46
17:46
18:46
Niedziele i święta
05:26
06:26
07:46
09:06
09:46
10:46
11:46
12:46
13:46
14:46
15:46
16:46
17:46
18:46
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
09:06
09:46
10:46
11:46
12:46
13:46
14:46
15:46
16:46
17:46
18:46
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chopina - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się