−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Przystanki:
83
PĘTLA "CHOPINA"
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
372
OSIEDLE ZACHÓD - AL. ŻOŁNIERZA 01
78
ALEJA ŻOŁNIERZA - POCZĄTKOWY
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OS. HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
67
KOŚCIUSZKI - AL.GRYFA
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
64
SPOKOJNA
62
BOGUSŁAWA IV - STRAŻ
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
46
WOJSKA POLSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
34
KONOPNICKIEJ
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
31
CEGLANA 01 - STADION NŻ
29
CEGLANA 03 - SZKOŁA
27
USŁUGOWA - SKŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA NŻ
269
PĘTLA "CHOPINA"
83
PĘTLA "CHOPINA"
399
CIEPLNA NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA RONDO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA NŻ
269
PĘTLA "CHOPINA"
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
372
OSIEDLE ZACHÓD - AL. ŻOŁNIERZA 01
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
5
18
P
53
P
6
16
P
51
7
11
P
34
C
8
04
44
9
39
10
24
11
14
54
12
54
P
13
24
57
14
37
57
15
27
57
16
53
17
54
P
18
54
19
54
21
14
P
Objaśnienia:
C
− kurs do: CEGLANA 03 - SZKOŁA
P
− kurs przez ul. PRZEMYSŁOWA
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się