−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Przystanki:
83
PĘTLA "CHOPINA"
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
372
OSIEDLE ZACHÓD - AL. ŻOŁNIERZA 01
78
ALEJA ŻOŁNIERZA - POCZĄTKOWY
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OS. HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
67
KOŚCIUSZKI - AL.GRYFA
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
64
SPOKOJNA
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA
46
WOJSKA POLSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
34
KONOPNICKIEJ
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
31
CEGLANA 01 - STADION
29
CEGLANA 03 - SZKOŁA
27
USŁUGOWA - SKŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA
269
PĘTLA "CHOPINA"
83
PĘTLA "CHOPINA"
274
NASIENNA 02 CIEPLNA
363
NASIENNA 04
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
287
SKANDYNAWSKA
374
PRZEMYSŁOWA 01
121
CIEPLNA 02
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA
269
PĘTLA "CHOPINA"
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
05:28
P
06:03
P
06:29
P
07:04
07:24
P
07:47
C
08:17
08:57
09:52
10:37
11:27
12:07
13:07
P
13:37
14:11
14:51
15:11
15:41
16:11
17:07
18:07
P
19:07
20:07
21:27
P
Soboty
05:36
06:36
07:41
C
08:51
09:51
10:51
11:51
12:51
13:51
14:51
15:51
16:51
C
18:31
19:31
C
Niedziele i święta
06:36
07:41
C
09:21
09:51
10:51
11:51
12:51
13:51
14:51
15:51
16:51
C
18:31
19:31
C
Objaśnienia:
C
− kurs do: CEGLANA 03 - SZKOŁA
P
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się