−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
101
BRONIEWSKIEGO 06 - BRZECHWY NŻ
100
BRONIEWSKIEGO 04 - OSIEDLE
270
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
41
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
320
PIERWSZEJ BRYGADY - TOWAROWA
33
PIERWSZEJ BRYGADY 03
260
PIERWSZEJ BRYGADY 01 - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
999
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
100
BRONIEWSKIEGO 04 - OSIEDLE
Kierunek:
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
5
39
6
22
42
7
09
32
8
00
54
9
29
10
13
39
11
29
12
14
55
13
35
14
00
26
15
11
23
16
12
17
20
50
18
41
50
19
47
20
25
55
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
5
39
6
22
42
7
09
32
8
00
54
9
29
10
13
39
11
29
12
14
55
13
35
14
00
15
11
16
12
17
20
50
18
41
50
19
47
20
25
55
Soboty
7
17
8
52
10
47
12
07
13
42
15
12
16
42
18
37
20
07
Niedziele i święta
7
17
8
52
10
47
12
07
13
42
15
12
16
42
18
37
20
07
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się