−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
101
BRONIEWSKIEGO 06 - BRZECHWY NŻ
100
BRONIEWSKIEGO 04 - OSIEDLE
270
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
41
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
320
PIERWSZEJ BRYGADY - TOWAROWA
33
PIERWSZEJ BRYGADY 03
260
PIERWSZEJ BRYGADY 01 - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
999
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
116
LELEWELA NŻ
Kierunek:
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
5
29
T
6
15
34
7
01
22
T
52
8
46
9
18
T
10
02
T
31
11
18
T
12
06
47
13
27
52
14
18
15
03
15
16
04
17
12
42
18
33
42
19
39
20
17
47
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
5
29
T
6
15
34
7
01
22
T
52
8
46
9
18
10
02
31
11
18
T
12
06
47
13
27
52
15
03
16
04
17
12
42
18
33
42
19
39
20
17
47
Soboty
7
07
T
8
42
T
10
37
T
11
57
T
13
32
T
15
02
T
16
32
T
18
27
T
19
57
T
Niedziele i święta
7
07
T
8
42
T
10
37
T
11
57
T
13
32
T
15
02
T
16
32
T
18
27
T
19
57
T
Objaśnienia:
T
− kurs przez: Traugutta - szkoła >> Niemcewicza - Główna
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się