−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
101
BRONIEWSKIEGO 06 - BRZECHWY NŻ
100
BRONIEWSKIEGO 04 - OSIEDLE
270
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
41
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
999
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
58
STASZICA
Kierunek:
MONIUSZKI - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:42
06:25
06:45
07:12
07:35
08:03
08:57
09:32
10:16
10:42
11:32
12:17
12:58
13:39
14:03
14:29
15:14
15:26
16:15
16:58
17:23
17:53
18:44
18:53
19:50
20:28
20:58
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:42
06:25
06:45
07:12
07:35
08:03
08:57
09:32
10:16
10:42
11:32
12:17
12:58
13:39
14:03
15:14
15:30
16:15
16:58
17:23
17:53
18:44
18:53
19:50
20:28
20:58
Soboty
07:21
08:56
10:51
12:11
13:46
15:16
16:46
18:41
20:11
Niedziele i święta
07:21
08:56
10:51
12:11
13:46
15:16
16:46
18:41
20:11
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się