−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
990
TESCO SKLEP
86
PĘTLA MONIUSZKI
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
PLAC WOLNOŚCI - CZARNIECKIEGO
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA LO
97
WARSZAWSKA
273
BRONIEWSKIEGO 01 - RÓŻANA NŻ
98
BRONIEWSKIEGO 03 NŻ
99
BRONIEWSKIEGO 05 - OSIEDLE
102
BRONIEWSKIEGO 07 - CUKROWNIA
133
NIEMCEWICZA
114
TRAUGUTTA
127
LOTNIKÓW - KOŚCIÓŁ NŻ
126
LOTNIKÓW - PARK
125
LOTNIKÓW - CMENTARZ NŻ
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
122
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
123
TAŃSKIEGO - ŚNIADECKIEGO
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:17
06:20
07:04
07:37
07:59
08:33
09:48
10:16
11:03
11:40
12:33
13:05
13:40
14:03
14:33
15:04
15:37
16:13
16:36
17:08
18:09
18:30
19:25
20:03
20:32
21:20
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:17
06:20
07:04
07:37
07:59
08:33
09:48
10:16
11:03
11:40
12:33
13:05
13:40
14:33
15:04
15:37
16:13
16:36
17:08
18:09
18:30
19:25
20:03
20:32
21:20
Soboty
06:46
08:15
09:45
11:40
13:10
14:46
16:10
17:46
19:30
Niedziele i święta
06:46
08:15
09:45
11:40
13:10
14:46
16:10
17:46
19:30
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się