Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
451
534
637
707N32
805N
92250
1037
1109N
1204N36
1312N36
1403N36
1506N42N
1607N40
1744
1815N
190037
200754
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
451
534
637
707N32
805N
92250
1037
1109
120436
1312
1403N36
1506N42
1607N40
1744
1815N
190037
200754
Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
− nie kursuje 31 XIIM
− kurs przez: Most Kamienny - fabryka
N
− kurs przez: Niemcewicza >> Traugutta
P
− kurs przez: Pogodna - os. Hallera >> Kościuszki - Plac Słoneczny, z pominięciem: Al. Żołnierza - Konarskiego