−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
119
LOTNIKÓW NŻ
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA NŻ
115
TRAUGUTTA SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
101
BRONIEWSKIEGO 06 - BRZECHWY NŻ
100
BRONIEWSKIEGO 04 - OSIEDLE
270
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO SKWER ŚW. JP II
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
401
ZCP
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
73
SŁONECZNA
71
KOŚCIUSZKI - PLAC MAJDANEK
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
73
SŁONECZNA
Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
06:25
06:56
07:32
A
07:51
08:29
08:54
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:59
18:59
19:59
21:36
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
06:25
06:56
07:32
A
07:51
08:29
08:54
09:59
10:59
11:59
12:59
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:59
18:59
19:59
21:36
A
Objaśnienia:
A
− kurs do: Aleja Żołnierza
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się