−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Przystanki:
186
PĘTLA TESCO
287
SKANDYNAWSKA
374
PRZEMYSŁOWA 01
121
CIEPLNA 02
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA NŻ
83
PĘTLA "CHOPINA"
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA - LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
101
BRONIEWSKIEGO 06 - BRZECHWY NŻ
100
BRONIEWSKIEGO 04 - OSIEDLE
270
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO SKWER ŚW. JP II
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
83
PĘTLA "CHOPINA"
399
CIEPLNA NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA RONDO
186
PĘTLA TESCO
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
95
CZARNIECKIEGO
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:24
T
05:54
T
06:24
T
06:58
07:13
07:28
07:41
T
07:58
08:13
08:28
08:58
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
T
13:43
T
13:58
T
14:13
14:28
14:48
T
14:58
15:28
15:48
T
15:58
16:13
16:28
16:48
16:58
17:28
17:58
18:28
19:28
20:26
21:26
T
22:46
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:24
T
05:54
T
06:24
T
06:58
07:28
07:41
T
07:58
08:28
08:58
09:28
09:58
10:28
10:58
11:28
11:58
12:28
12:58
13:28
T
13:58
T
14:28
14:48
T
14:58
15:28
15:48
T
16:13
16:28
16:48
16:58
17:28
17:58
18:28
19:28
20:26
21:26
T
22:46
Soboty
07:26
08:26
09:27
09:57
10:27
10:57
11:27
11:57
12:27
12:57
13:27
13:57
14:27
14:57
15:27
16:27
17:27
18:26
19:26
Objaśnienia:
T
− kurs do: TESCO - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się