−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Przystanki:
186
PĘTLA TESCO
287
SKANDYNAWSKA
374
PRZEMYSŁOWA 01
121
CIEPLNA 02
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA NŻ
83
PĘTLA "CHOPINA"
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA - LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
101
BRONIEWSKIEGO 06 - BRZECHWY NŻ
100
BRONIEWSKIEGO 04 - OSIEDLE
270
BRONIEWSKIEGO 08 - NIEPODLEGŁOŚCI NŻ
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO SKWER ŚW. JP II
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
83
PĘTLA "CHOPINA"
399
CIEPLNA NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA RONDO
186
PĘTLA TESCO
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
384
ZCP - PERON 3
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:28
T
05:58
T
06:20
T
06:28
T
07:03
07:18
07:33
07:46
T
08:03
08:18
08:33
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
T
13:48
T
14:03
T
14:18
14:33
14:53
T
15:03
15:33
15:53
T
16:03
16:18
16:33
16:53
17:03
17:33
18:03
18:33
19:33
20:31
21:31
T
22:51
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:28
T
05:58
T
06:20
T
06:28
T
07:03
07:33
07:46
T
08:03
08:33
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
T
14:03
T
14:33
14:53
T
15:03
15:33
15:53
T
16:18
16:33
16:53
17:03
17:33
18:03
18:33
19:33
20:31
21:31
T
22:51
Soboty
07:30
08:30
09:32
10:02
10:32
11:02
11:32
12:02
12:32
13:02
13:32
14:02
14:32
15:02
15:32
16:32
17:32
18:30
19:30
Objaśnienia:
T
− kurs do: TESCO - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się