−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
335
ŚNIADECKIEGO - SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04 - NA ŻĄDANIE
153
METALOWA - FABRYKA
284
METALOWA STALOWA
281
STALOWA
282
STALOWA - FABRYKA
332
METALOWA
333
METALOWA - MOST KAMIENNY
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - CUKROWNIA
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
060
WARSZAWSKA - STASZICA
058
STASZICA
057
KRZYWOUSTEGO
055
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA
042
PLAC WOLNOŚCI - PERON 1
043
WYSZYŃSKIEGO - BANK
093
SZCZECIŃSKA
091
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
089
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
087
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
986
TESCO - SKLEP K
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
N
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
Kierunek:
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
Od poniedziałku do piątku
21
13
T
22
00
30
42
23
19
0
19
3
57
4
57
T
Soboty
23
19
0
19
3
57
4
57
T
Niedziele i święta
23
19
0
19
3
57
4
57
T
Objaśnienia:
−
nie kursuje
31 XII
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
T
− kurs do: TESCO - sklep K
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się