Od poniedziałku do piątku
Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
L
− kurs do: Plac Wolności - peron 1M
− kurs do: Moniuszki - końcowyP
− kurs z pominięciem: Pierwszej Brygady - Towarowa >> Szczecińska - WieniawskiegoZ
− kurs z pominięciem: Szczecińska - Moniuszki