−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TESCO - PĘTLA
Przystanki:
49
NOWOWIEJSKA - PĘTLA
53
WIEJSKA - DĘBOWA
320
SIKORSKIEGO 01 - DĘBOWA
321
SIKORSKIEGO 03
322
ANDERSA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO - SKWER ŚW. JP II
506
BOLESŁAWA CHROBREGO - GRODZKA
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA - PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
MONIUSZKI - PĘTLA
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
994
TESCO - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
10
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
Kierunek:
TESCO - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
06:13
M
06:55
M
07:37
M
08:20
M
09:05
11:05
13:05
14:41
15:41
16:41
18:05
19:05
M
21:20
Soboty
07:09
M
09:01
11:01
13:01
15:01
17:01
19:00
Niedziele handlowe
07:14
M
08:34
M
11:06
13:06
15:06
17:06
19:05
M
Niedziele bez handlowe i święta
07:14
M
08:34
M
11:06
13:06
15:06
17:06
19:05
M
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
11:06
13:06
15:06
17:06
19:05
M
Objaśnienia:
M
− kurs do: Moniuszki - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się