−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
NOWOWIEJSKA - PĘTLA
Przystanki:
186
TESCO - PĘTLA
86
MONIUSZKI - PĘTLA
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
393
STRUGA - WOJSKA POLSKIEGO
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
505
BOLESŁAWA CHROBREGO - KOŚCIÓŁ
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
292
JAGIELLOŃSKA
51
WIEJSKA - POPIELA
52
WIEJSKA
266
NOWOWIEJSKA - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
10
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
Kierunek:
NOWOWIEJSKA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:38
06:20
07:02
07:44
08:27
10:27
12:27
13:56
14:56
15:56
17:27
18:27
20:46
Soboty
06:32
08:23
10:23
12:23
14:23
16:23
18:23
Niedziele handlowe
06:38
07:58
10:27
12:27
14:27
16:27
18:27
Niedziele bez handlowe i święta
06:38
07:58
10:27
12:27
14:27
16:27
18:27
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
10:27
12:27
14:27
16:27
18:27
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się