−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
MONIUSZKI - PĘTLA
Przystanki:
49
NOWOWIEJSKA - PĘTLA
53
WIEJSKA - DĘBOWA
320
SIKORSKIEGO 01 - DĘBOWA
321
SIKORSKIEGO 03
322
ANDERSA
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA - PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
MONIUSZKI - PĘTLA
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
994
TESCO - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
10
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
Kierunek:
MONIUSZKI - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
06:06
06:48
07:30
08:13
08:58
T
10:58
T
12:58
T
14:33
T
15:33
T
16:33
T
17:58
T
18:58
Soboty
07:02
08:54
T
10:54
T
12:54
T
14:54
T
16:54
T
18:53
T
Niedziele handlowe
07:07
08:27
10:59
T
12:59
T
14:59
T
16:59
T
18:58
Niedziele bez handlowe i święta
07:07
08:27
10:59
12:59
14:59
16:59
18:58
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
10:59
12:59
14:59
16:59
18:58
Objaśnienia:
T
− kurs do: TESCO - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się