−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
MONIUSZKI - PĘTLA
Przystanki:
186
TESCO - PĘTLA
86
MONIUSZKI - PĘTLA
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
393
STRUGA - WOJSKA POLSKIEGO
8
OKRZEI 01 - MŁYN
6
OKRZEI 03
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
23
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA
2
BRZOZOWA - SPORTOWA
3
BRZOZOWA - POLNA
20
REYMONTA - CMENTARZ
390
WOJSKA POLSKIEGO - OGRODY ŁUKASIEWICZA
24
WOJSKA POLSKIEGO - SPORTOWA
45
SIENKIEWICZA
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
MONIUSZKI - PĘTLA
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
186
TESCO - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
12
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
Kierunek:
MONIUSZKI - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:33
06:07
06:47
07:27
08:09
T
08:57
T
09:51
T
11:51
T
13:21
T
14:21
T
15:21
T
16:21
T
17:12
18:39
20:08
T
Soboty
06:17
07:42
09:03
09:59
T
11:59
T
13:59
T
15:59
T
17:59
T
19:47
Niedziele handlowe
06:17
07:42
09:59
T
11:59
T
13:59
T
15:59
T
17:59
T
19:47
Niedziele bez handlowe i święta
06:17
07:42
09:59
11:59
13:59
15:59
17:59
19:47
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
09:59
11:59
13:59
15:59
17:59
19:47
Objaśnienia:
T
− kurs do: TESCO - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się