−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
GDYŃSKA - KOŃCOWY
Przystanki:
80
POGODNA - OS. HALLERA
82
AL. GRYFA - JESIENNA
70
KOŚCIUSZKI - SZKOLNA
72
KOŚCIUSZKI - PLAC SŁONECZNY
91
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
261
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - PLAC ZGODY
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
PLAC WOLNOŚCI - CZARNIECKIEGO
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
57
KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
132
BOLESŁAWA CHROBREGO - SZKOŁA
128
DALEKA 01
130
DRZYMAŁY
14
GDAŃSKA - GRUNWALDZKA
15
GDAŃSKA - MORSKA
16
GDYŃSKA - GRUDZIĄDZKA
987
GDYŃSKA - KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
14
GDAŃSKA - GRUNWALDZKA
Kierunek:
GDYŃSKA - KOŃCOWY
Od poniedziałku do piątku - w dniach od 1 V do 30 IX
05:05
05:35
06:16
06:41
07:16
09:18
11:18
12:18
13:18
15:12
15:56
18:25
20:24
Soboty - w dniach od 1 V do 30 IX
07:56
09:01
10:40
11:45
12:48
14:03
15:13
16:26
18:03
19:06
Niedziele i święta - w dniach od 1 V do 30 IX
07:56
09:01
10:40
11:45
12:48
14:03
15:13
16:26
18:03
19:06
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się